MILÉ ZÁKAZNICE A ZÁKAZNÍCI,

jsme velmi rády, že jste si vybrali náš salon pro ošetření vašeho obličeje a rukou. Můžeme vás ujistit, že tady pro vás budeme vždy včas, v domluveném termínu, pokud z nějakého důvodu nebudeme moci přijet, včas vám zavoláme a přeobjednáme vás pokud možno v co nejkratší době. Při relaxačním kosmetickém ošetření si ztlumíme mobilní telefon. Snažíme se, abyste se cítili velmi příjemně. Kdyby se stalo, že kvalita ošetření nebyla dle vašich představ, nebojte se to říct, rády napravíme chyby.

 


 

NYNÍ I VÁS ŽÁDÁME O DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO BODŮ:

1) Buďte prosím dochvilní, přijďte na svůj termín včas. Pokud se opozdíte, musíme ošetření zkrátit nebo vybrat jiné, protože po vás má termín další zákaznice.

2) Pokud přijdete na kosmetické ošetření, vypněte nebo ztlumte si svůj mobilní telefon. Prosíme o tento vstřícný krok a projev respektu vůči sobě a naší práci.

3) Pokud nemůžete přijít na domluvený termín, omluvte se prosím osobně nebo telefonicky nejpozději 24hod. předem. Takto můžeme ještě vyhovět jinému zájemci o naše služby nebo si na tento čas naplánovat něco jiného.

 

Děkujeme a těšíme se na vás.


 Kosmetika               Kosmetika